Handelsnaam i Bilinga
Botanische naam i Nauclea diderrichii (= Nauclea trillesii, Sarcocephalus diderrichii)
Nauclea gilletti
Andere namen i gulu-maza, mokese, akondoc, bilinga, kusia, kusiaba, aloma, badi, opepe, bundui
Leveranciers
Naamsort iconPostcodePlaatsTelefoonE-mailCoC
APHoutconstructies B.V.2952 AXAlblasserdam078-6999621info@aphoutconstructies.nlFSC
Anders Hout B.V.3281 NJNumansdorp0186-659600info@andershout.nlFSC
B.V. Houthandel H.C. de Goederen3461 CGLinschoten0348-433637info@houthandeldegoederen.nlFSC
Bakker De Houthandel B.V.1616 LEHoogkarspel0228-563968info@bakkerdehouthandel.nlFSC
Bakker Nijboer Stadskanaal9502 EVStadskanaal0599-616640stadskanaal@bakker-nijboer.nlFSC
Bomaco N.V.B-1731Zellik, Belgi0032-24660305info@bomaco.beFSC, PEFC
Boogaerdt Hout2931 AGKrimpen a/d Lek0180-551552info@boogaerdt.nlFSC, PEFC, Keurhout
Bouwplein CarpentierMooren2371 TXRoelofarendsveen071-3312888FSC, PEFC
Crooswijkse Houthandel3044 CDRotterdam010-4152233info@crooswijkse.nlFSC
Decolvenaere HoutimportB-9000Gent, Belgi0032-92511236info@decolvenaere.beFSC
Dekker Hout Groep B.V.2544 EHDen Haag070-3082424denhaag@dekkerhout.nlPEFC, Keurhout
Dekker Hout Warmond B.V.2361 KWWarmond088-1885700warmond@dekkerhout.nlPEFC
Derlage Junior Hout V.o.F.3641 HWMijdrecht0297-261012djrhout@djrhout.comFSC
Foreco Dalfsen B.V.7722 KJDalfsen0529-431548info@foreco.nlFSC, PEFC
G.W.W. Houtimport B.V.3411 NVLopik0348-550009info@gwwhoutimport.nlFSC, PEFC
Global Wood Import B.V.7556 BRHengelo (Ov)074-2917600dick@globalwoodimport.nlFSC
Groot Lemmer B.V.8447 SNHeerenveen0513-789333info@grootlemmer.comFSC
H. Huyskamp's Fijnhouthandel Zwolle B.V.8013 RJZwolle038-4650500huyskamp@huyskamps.nlFSC, PEFC
H.& P. West4758 CCStanddaarbuiten06-41187088gerrit@hpwest.nlFSC
Haagse Fijnhouthandel B.V.2516 BBDen Haag070-3825359verkoop@haagse-fijnhouthandel.nlFSC
Haalbouw BV9011 TAJirnsum0566-601206info@haalbouw.comFSC
Heuvelman Hout B.V.2935 BMOuderkerk a/d IJssel0180-688688info@heuvelman-hout.nlFSC, PEFC, Keurhout
Hoogendoorn Hout2811 ELReeuwijk0182-396571info@hoogendoornhout.nlFSC, PEFC
Hormes Hout & Plaat B.V.6603 AWWijchen024-3733100info@hormeshoutenplaat.nlFSC, PEFC, Keurhout
Houtbewerkings- & Handelsbedrijf SNIJDERS B.V.4921 CVOosterhout0162-425039info@snijders-hout.nlFSC
Houthandel Wicherson B.V.8331 LLSteenwijk0521-512323info@wicherson.nlFSC
Houthandel Zagerij H. Oude Hengel GmBHD-48455Gildehaus, Duitsland00495924-299710info@oude-hengel.nlFSC, PEFC
Houthandel de Graafschap B.V.6942 SGDidam0316-342007info@houthandeldidam.nlFSC, PEFC
Houthandel van de Stadt B.V.1505 HGZaandam075-6554000info@vandestadt.nlFSC, PEFC, Keurhout
Houtimport Best B.V.5683 CGBest0499-338444info@houtimportbest.nlFSC
Houtimport Corn. ten Hove7271 ZPBorculo0545-274737info@houtimport-tenhove.nlPEFC
Hupkes Houthandel Dieren B.V.6951 CEDieren0313-419100sales@hupkes.nlFSC
Imabo / Drentse Bouwmaterialenhandel Concordia Hoogeveen7903 ASHoogeveen0528-280000hoogeveen@nvconcordia.nlFSC, PEFC
Imabo / Drentse Bouwmaterialenhandel Concordia N.V.7942 JZMeppel0522-251141info@nvconcordia.nlPEFC
Jongeneel Apeldoorn7322 ABApeldoorn055-3682800apeldoorn@jongeneel.nlFSC, PEFC
Jongeneel Den Helder1785 AADen Helder0223-661730den.helder@jongeneel.nlFSC, PEFC
Jongeneel Maastricht6222 PCMaastricht043-6018170maastricht@jongeneel.nlFSC, PEFC
Jongeneel Moerdijk4781 AAMoerdijk0168-412450moerdijk@jongeneel.nlFSC, PEFC
Jongeneel Poeldijk2685 LNPoeldijk0174-241900poeldijk@jongeneel.nlFSC, PEFC
Jongeneel Steenwijk8331 LLSteenwijk0521-512188steenwijk@jongeneel.nlFSC, PEFC
Jongeneel Tiel4004 JSTiel0344-613957tiel@jongeneel.nlFSC, PEFC
Leary Forest Products BVBAB-2170Merksem, Belgi0032-36462511info@leary.beFSC
Leyenaar Taapken Agencies B.V.4131 PKVianen0347-374844info@ltl.nlFSC, PEFC
Martimber Woodproducts B.V.3449 HKWoerden0348-689703info@martimber.comFSC
Meerdink Winterswijk B.V.7102 JJWinterswijk0543-513541info@meerdink.nlFSC
NVB Meijer Emmen7825 VEEmmen0591-519333emmen@nvbmeijer.nlFSC, PEFC
NVB Nijhuis Bouwstoffen B.V.7741 KPCoevorden0524-516731coevorden@nvbnijhuis.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9649 AEMuntendam0598-616161muntendam@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9403 BDAssen0592-340241assen@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9934 RHDelfzijl0596-614900delfzijl@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9672 ACWinschoten0597-531351winschoten@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9561 PHTer Apel0599-581080terapel@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9723 TLGroningen050-5448800groningen@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9965 RTLeens0595-571401leens@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9281 PNOldekerk0594-612272oldekerk@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Vermeulen Bouwstoffen B.V.8912 BHLeeuwarden058-2937777leeuwarden@nvbvermeulen.nlFSC, PEFC
Noordman Hout B.V.2321 AALeiden071-5316431info@noordmanhout.nlFSC
PontMeyer Groningen9731 AWGroningen050-5470333groningen@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Heerenveen8447 GKHeerenveen0513-657777heerenveen@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Middelburg4337 RCMiddelburg0118-624442middelburg@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Nijmegen6541 TWNijmegen024-3743350nijmegen@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Sneek8601 WCSneek0515-431631sneek@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Winschoten9672 AZWinschoten0597-412470winschoten@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
Precious WoodsCH-6300Zug (Zwitserland)06-53269598ruud.lourier@preciouswoods.comFSC
Regge Hout B.V.7471 STGoor0547-286350verkoop@reggehout.nlFSC, PEFC
Sneek Hardhout Import B.V.020-4821250infohardhout@sneekhout.nlFSC
Stora Enso Amsterdam B.V.1044 AMAmsterdam020-6807750FSC, PEFC
Trajectum Trade B.V.7471 STGoor0547-284814info@trajectumtrade.nlFSC
Vandecasteele HoutimportB-8511Aalbeke, Belgi0032-56433333vdc@vandecasteele.beFSC, PEFC, TLTV
Wijma Kampen B.V.8263 ASKampen038-3316444g.noordenbos@wijma.comFSC, PEFC
Woodvision B.V.8263 APKampen038-3336710info@woodvision.nlFSC, PEFC
Zierikzeesche Houthandel4301 RSZierikzee0111-412327info@hillegomsehoutgroep.nlFSC
van Ierssel Houtimport B.V.4879 APEtten-Leur076-5036500info@vanierssel.nlFSC
van der Sijde Hout B.V.3291 CRStrijen078-6748800info@vandersijdehout.nlFSC, PEFC