Handelsnaam i Robinia
Botanische naam i Robinia pseudoacacia
Andere namen i Acacia, falsche Akazie, Robinie, Schotendorn, faux acacia, robinier, false acacia, robinia, black locust
Leveranciers
Naamsort iconPostcodePlaatsTelefoonE-mailCoC
APHoutconstructies B.V.2952 AXAlblasserdam078-6999621info@aphoutconstructies.nlFSC
Anders Hout B.V.3281 NJNumansdorp0186-659600info@andershout.nlFSC
Bakker Nijboer Stadskanaal9502 EVStadskanaal0599-616640stadskanaal@bakker-nijboer.nlFSC
Boomrooierij Weijtmans5071 BDUdenhout013-5111483algemeen@weijtmans.nlFSC, PEFC
Bremer's Houthandel B.V.2011 JAHaarlem023-5323485info@bremershouthandel.nlKeurhout
Eurobois Europe Inc.5504 RDVeldhoven040-2549021logs@eurobois-europe-inc.comFSC, PEFC
Foham Houtagenturen B.V.3762 EASoest035-6838136mail@foham.comPEFC
Foreco Dalfsen B.V.7722 KJDalfsen0529-431548info@foreco.nlFSC, PEFC
G.W.W. Houtimport B.V.3411 NVLopik0348-550009info@gwwhoutimport.nlFSC, PEFC
Global Wood Import B.V.7556 BRHengelo (Ov)074-2917600dick@globalwoodimport.nlFSC
Gooische Houthandel B.V./Van Houwelingen Hout1411 ARNaarden035-6943088info@vanhouwelingenhout.nlFSC, PEFC
H. Huyskamp's Fijnhouthandel Zwolle B.V.8013 RJZwolle038-4650500huyskamp@huyskamps.nlFSC, PEFC
H.& P. West4758 CCStanddaarbuiten06-41187088gerrit@hpwest.nlFSC
Haagse Fijnhouthandel B.V.2516 BBDen Haag070-3825359verkoop@haagse-fijnhouthandel.nlFSC
Hennekens Hout Holz Timber6199 ADMaastricht Airport043-3654788info@hennekens.netFSC
Hoogendoorn Hout2811 ELReeuwijk0182-396571info@hoogendoornhout.nlFSC, PEFC
Hormes Hout & Plaat B.V.6603 AWWijchen024-3733100info@hormeshoutenplaat.nlFSC, PEFC, Keurhout
Houthandel Zagerij H. Oude Hengel GmBHD-48455Gildehaus, Duitsland00495924-299710info@oude-hengel.nlFSC, PEFC
Houthandel de Graafschap B.V.6942 SGDidam0316-342007info@houthandeldidam.nlFSC, PEFC
Houthandel en Zagerij Kolkman en Zn. B.V.7156 KABeltrum0544-465500info@houtzagerijkolkman.nlPEFC
Houthandel van Houwelingen B.V./Van Houwelingen Hout3707 TMZeist030-6915589info@vanhouwelingenhout.nlFSC, PEFC
Houthandel van de Stadt B.V.1505 HGZaandam075-6554000info@vandestadt.nlFSC, PEFC, Keurhout
Houthandel-Zagerij Assink B.V.7165 AERietmolen0545-221300info@assinkhout.nlFSC, PEFC
Houtimport Best B.V.5683 CGBest0499-338444info@houtimportbest.nlFSC
Houtimport Lekkerkerker B.V.3405 AHBenschop030-6882137houtimportlekkerkerker@planet.nlFSC, PEFC
Houtverw. Ind. Fransen B.V.5753 PEDeurne0493-326070info@fransen-deurne.nlFSC, PEFC
Houtzagerij Agneta7261 BKRuurlo0573-451253agneta@vaags.nlFSC
Hupkes Houthandel Dieren B.V.6951 CEDieren0313-419100sales@hupkes.nlFSC
J. van der Krol Houthandel B.V.3723 MCBilthoven035-6668221info@jvdkrol.nlFSC
J.C. van de Voort Houthandel & Zagerij B.V.5071 NSUdenhout013-5111318info@vandevoort.nlFSC, PEFC
Jongeneel Tiel4004 JSTiel0344-613957tiel@jongeneel.nlFSC, PEFC
Knape Hout B.V.3253 KBOuddorp0187-683301info@knapehout.nlPEFC
Meulendijks Rondhout B.V.5591 JKHeeze040-2262926info@mdhrondhout.comFSC, PEFC
Mouris Hout B.V.7221 CMSteenderen0575-450638info@mouris.nlFSC, PEFC
NVB Meijer Emmen7825 VEEmmen0591-519333emmen@nvbmeijer.nlFSC, PEFC
NVB Nijhuis Bouwstoffen B.V.7741 KPCoevorden0524-516731coevorden@nvbnijhuis.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9723 TLGroningen050-5448800groningen@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9934 RHDelfzijl0596-614900delfzijl@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9672 ACWinschoten0597-531351winschoten@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9561 PHTer Apel0599-581080terapel@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9281 PNOldekerk0594-612272oldekerk@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9965 RTLeens0595-571401leens@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9649 AEMuntendam0598-616161muntendam@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Ubbens Bouwstoffen B.V.9403 BDAssen0592-340241assen@nvbubbens.nlFSC, PEFC
NVB Vermeulen Bouwstoffen B.V.8912 BHLeeuwarden058-2937777leeuwarden@nvbvermeulen.nlFSC, PEFC
PontMeyer Amsterdam1013 BCAmsterdam020-6827005amsterdam@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Groningen9731 AWGroningen050-5470333groningen@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Hoorn1627 LDHoorn0229-212725hoorn@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Middelburg4337 RCMiddelburg0118-624442middelburg@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Oud-Beijerland3261 LDOud-Beijerland0186-651722oud-beijerland@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
PontMeyer Zaandam1506 RZZaandam075-6123210verkoopzaandam@pontmeyer.nlFSC, PEFC, Keurhout
Regge Hout B.V.7471 STGoor0547-286350verkoop@reggehout.nlFSC, PEFC
Snel Hout- en Rubberhandel B.V.3421 JGOudewater0348-561580info@snelhoutenrubber.nlFSC
Talens Houthandel7715 PMPunthorst0529-481440talens@talenshout.nlFSC
Teredo5283 VEBoxtel0411-688521FSC
Van Buren Bouwmaterialen B.V.7442 CXNijverdal0548-613567info@van-buren.nlFSC, PEFC
Woodvision B.V.8263 APKampen038-3336710info@woodvision.nlFSC, PEFC
Zuid Nederlandse Houtindustrie B.V.5347 KMOss0412-623470info@zuidnederlandsehoutindustrie.nlFSC
van Stekelenburg B.V. Hardhout-Import5731 AGMierlo0492-432458info@vanstekelenburg.nlFSC, PEFC
van Swaay Harlingen B.V.8861 VHHarlingen0517-413000info@vanswaay.nlPEFC
van Swaay Schijndel B.V.5482 NMSchijndel0413-312727info@vanswaay.nlFSC, PEFC
van Vliet Kastanjehout3947 NBLangbroek0343-454400info@kastanjehout.nlFSC, PEFC
van der Sijde Hout B.V.3291 CRStrijen078-6748800info@vandersijdehout.nlFSC, PEFC