Handelsnaam i Wane/Louro vermelho
Botanische naam i Sextonia rubra (= Ocotea rubra)
Andere namen i Louro gamela, louro vermelho, canela, grignon franc, grignon rouge, red louro, determa, wane, wana, wanoe, bewana
Leveranciers
Naamsort iconPostcodePlaatsTelefoonE-mailCoC
Anders Hout B.V.3281 NJNumansdorp0186-659600info@andershout.nlFSC
Bekol International B.V.7122 APAalten0543-474260info@bekol.comFSC, PEFC
Dekker Hout Groep B.V.2544 EHDen Haag070-3082424denhaag@dekkerhout.nlPEFC, Keurhout
Dekker Hout Warmond B.V.2361 KWWarmond088-1885700warmond@dekkerhout.nlPEFC
Derlage Junior Hout V.o.F.3641 HWMijdrecht0297-261012djrhout@djrhout.comFSC
G.W.W. Houtimport B.V.3411 NVLopik0348-550009info@gwwhoutimport.nlFSC, PEFC
Groot Lemmer B.V.8447 SNHeerenveen0513-789333info@grootlemmer.comFSC
H.& P. West4758 CCStanddaarbuiten06-41187088gerrit@hpwest.nlFSC
Hoogendoorn Hout2811 ELReeuwijk0182-396571info@hoogendoornhout.nlFSC, PEFC
Houthandel "Houtex" B.V.2741 DAWaddinxveen0182-615933info@houtex.nlFSC, Keurhout
Houthandel Wicherson B.V.8331 LLSteenwijk0521-512323info@wicherson.nlFSC
J.C. van de Voort Houthandel & Zagerij B.V.5071 NSUdenhout013-5111318info@vandevoort.nlFSC, PEFC
Koninklijke Jongeneel B.V.3542 ABUtrecht030-2346347info@jongeneel.nlFSC, PEFC
Leary Forest Products BVBAB-2170Merksem, Belgi0032-36462511info@leary.beFSC
Regge Hout B.V.7471 STGoor0547-286350verkoop@reggehout.nlFSC, PEFC
Snel Hout- en Rubberhandel B.V.3421 JGOudewater0348-561580info@snelhoutenrubber.nlFSC
Stiho Alkmaar1812 RCAlkmaar072-5471700stihoalkmaar@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Amsterdam1013 BBAmsterdam020-6828620stihoamsterdam@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho B.V.3439 LKNieuwegein030-2808280info@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Beverwijk1945 TABeverwijk025-1250175stihobeverwijk@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Gilze5126 BDGilze0161-438800stihogilze@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Groningen9723 JVGroningen050-3130433stihogroningen@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Haarlem2031 BWHaarlem023-5160700stihohaarlem@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Haarlem-Zuid2014 KCHaarlem023-5445066stihohaarlemzuid@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Helmond5705 CLHelmond0492-506070stihohelmond@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Nieuwegein (afhaalservice)3439 LKNieuwegein030-2808237stihonieuwegein@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Schiedam3115 JGSchiedam010-4273333stihoschiedam@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Tilburg5046 ANTilburg013-5490180stihotilburg@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Utrecht3542 AKUtrecht030-2424424stihoutrecht@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Wijchen6603 BKWijchen024-6488111stihowijchen@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stiho Zwolle8041 AGZwolle038-4258500stihozwolle@stiho.nlFSC, PEFC, Keurhout
Stolk Internatio B.V.4782 PPZevenbergen0168-388470info@stolkinternatio.nlFSC, PEFC, Keurhout
Top Joynt1724 NNOudkarspel0226-396900info@topjoynt.nlFSC, Keurhout
Trajectum Trade B.V.7471 STGoor0547-284814info@trajectumtrade.nlFSC
Van den Berg Hardhout B.V.3411 MELopik0348-820000FSC
Woodvision B.V.8263 APKampen038-3336710info@woodvision.nlFSC, PEFC
Zwartbol Houtimport B.V.3319 LKDordrecht078-6160500info@zwartbol.nlFSC
de Ru Houtimport B.V.1332 EAAlmere036-5490999info@deruhout.euFSC
de Ru Houtimport B.V.4641 SHOssendrecht0164-674591info@deruhout.euFSC
van Swaay Harlingen B.V.8861 VHHarlingen0517-413000info@vanswaay.nlPEFC
van Swaay Schijndel B.V.5482 NMSchijndel0413-312727info@vanswaay.nlFSC, PEFC